Oferta - Informacje dotyczace współpacy.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z odbiorcami naszych kolekcji ( sklepy , hurtownie ) na terenie całego kraju oraz w krajach UE i na terenie : Rosji , Ukrainy , Białorusi.
Oferujemy dogodne i bardzo korzystne warunki współpracy. Atrakcyjne ceny, miła, fachowa oraz profesjonalna obsługa to argumenty, które przekonają Państwa do rozszerzenia swojej obecnej oferty o nowe produkty naszej kolekcji damskiej. Gwarantujemy szybką dostawę towaru po złożeniu przez Państwa zamówienia ( tel., fax, mail, sklep internetowy).
Kolekcję dostarczamy drogą wysyłkową, korzystając z usług sprawdzonej przez nas firmy kurierskiej .
W przypadku Państwa zainteresowania podjęciem współpracy z naszą firmą w celu uzyskania bliższych i szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

* emil wspolpraca@gratex.pl
* lub telefonicznie + 48 (61) 8236 736; tel. kom. +48 601 576 283; tel. kom. +48 607084677
Po otrzymaniu ZGŁOSZENIA/EMILA osoba odpowiedzialna z działu sprzedaży i obsługi z klientami, skontaktuje się z Państwem pod wskazane dane teleadresowe. Nasze kolekcje cieszą się zainteresowaniem wśród klientek przez pełny rok kalendarzowy! Zadowolenie klientów to Twój sukces handlowy. Pomagamy w jego osiągnięciu, oferując modną kolekcję w rozsądnych cenach. Serdecznie zapraszamy do współpracy!